Balustrady Katowice


Katowice i okolice śląska - tutaj znajduje się znaczna ilość realizacji balustrad wychodzących z naszej produkcji. Projektowanie balustrad rozpoczynamy od darmowego i niezobowiązującego pomiaru na Państwa inwestycji. Podczas pomiaru przedstawiają nam Państwo swoją wizję, plany i pomysły na balustradę balkonową, tarasową czy na schody. Wiele realizacji znajduje się w firmach czy biurach na terenie Katowic.

 

Balustrady balkonowe Katowice

 

Balkon jest miejscem szczególnym dlatego zasługuje na nowoczesną ochronę w formie balustrady szklanej. Aktualnie w przypadku nowo powstałych inwestycji mieszkaniowych do montażu tego typu produktu wymagany jest atest i aprobata ITB. Taką też balustradę na balkon możemy Państwu zaproponować - w 100% bezpieczna, przebadana i zaaprobowana przez ITP - Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. W przypadku realizacji balkonów głównie zamawiane jest szkło mleczne a montaż odbywa się za pomocą bezpiecznego systemu na słupkach aluminiowych. Balustrady balkonowe naszej firmy zapewniają należytą ochronę.

 

Balustrady szklane Katowice

 

Nie tylko balkon ale również taras czy schody mogą być wyposażone w balustrady szklane dostępne w różnych modelach. Połączenie szkła i aluminium jest kompozycją długowieczną. Takie produkty są nie tylko bezpieczne ale również odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Samo utrzymanie w należytym stanie i czystości balustrad szklanych czy aluminiowo-szklanych nie stanowi najmniejszego problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania dokładnych informacji o realizacjach w miejscowości Katowice lub miastach i terenach ościennych.