Balustrady Kraków

 

W wielu miejscach Krakowa i okolicach znajdą Państwo realizacje naszej firmy. Obecne trendy w nowoczesnym budownictwie narzucają wręcz konieczność stosowania większej ilości szkła. Kompozycje całych budynków lub poszczególnych elementów jak tarasy czy balkony lub klatki schodowe stają się czymś wyjątkowym, czymś co przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem. Wersje balustrad szklanych sś też bardzo trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Balustrady szklane Kraków

 

Balustrady tarasowe - ten typ produktów zrealizowaliśmy na przestrzeni wielu lat zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Modele tarasowe obecnie montowane są jako całoszklane z dodatkowym, estetycznym i nowoczesnym pochwytem. Wykonywane są też wersje całoszklane bez pochwytu i bez widocznych słupków montażowych. Tak zrealizowane tarasy w szczególności na dachu budynku prezentują się rewelacyjnie.

 

Balustrady balkonowe - głównie ten typ produktu realizujemy dla deweloperów, firm mieszkaniowych czy zarządców nieruchomości. W dobie istniejących przepisów budowlanych, oferujemy model balustrady szklanej z certyfikatem i aprobatą ITP - Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie !

 

Balustrady schodowe - wewnętrzne i zewnętrzne. Jak zaprezentowano w galerii na obecnej podstronie realizujemy najbardziej indywidualne projekty balustrad schodowych na zewnątrz budynków oraz na klatkach schodowych wewnętrznych. W przypadku tego typu produktów realizacja poprzedzona jest bardzo dokładnym pomiarem i projektem. Samo szkło balustrady może być transparentne lub barwione na określony kolor.

 

Balustrady Kraków Cennik

 

W celu poznania naszego cennika balustrad np. dla przykładowych realizacji w Krakowie czy okolicach lub innych miejscowościach zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Temat balustrad jest każdorazowo indywidualnie dostosowywany do wymagań inwestora i samej inwestycji. Dodatkowo nasi specjaliści mogą doradzić Państwu najlepsze rozwiązania a następnie po dokonaniu bezpłatnego pomiaru przedstawimy cennik realizacji. Jako producent balustrad szklanych w Krakowie oferujemy najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji i profesjonalny montaż.