Balustrady Opole

 

Miejscowość Opole jest nam szczególnie bliskie. Właśnie w tym wspaniałym mieście zrealizowaliśmy bardzie ciekawe i oryginalne projekty na nasze balustrady. Do takich realizacji zaliczamy projekt łączony, który zakładał wykonanie balustrady na taras AV-20, balustradę okienną typu portfenetr zamontowaną na rotulach oraz nowoczesne zadaszenie trójkątne. Dodatkowo mieliśmy przyjemność realizacji naszego innego topowego produktu jakim jest zabudowa aluminiowo-szklana. Była zrealizowana dla baru „Pierożek” w Opolu. Dodatkowo dla osób z Opola i okolic oferujemy bezpłatny pomiar zarówno w domach prywatnych jak i inwestycjach deweloperskich czy instytucjach. Podczas pomiaru określamy wspólnie optymalną wersję balustrady tak aby spełniała nie tylko kwestie funkcjonalne ale również estetyczne. Balustrady Opole SALGAT to gwarancja zarówno najwyższej jakości jak również atrakcyjnych, konkurencyjnych cen oraz w pełni profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego projektu.

 

Balustrady szklane na balkonach w budownictwie mieszkaniowym w Opolu

 

Wykorzystując najnowsze technologie w produkcji konsturkcji aluminiowo-szklanych opracowane zostały topowe modele balustrad szklanych najchętniej wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym w Opolu i innych miejscowościach. Obecnie nowoczesne budynki mieszkalne posiadają sporych rozmiarów balkony a wykorzystywane balustrady montowane są na ukrytych profilach aluminiowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu tworzą się powierzchnie całoszklane a powstały lub wyremontowany budynek niewątpliwie zyskuje w kwestii walorów estetycznych.

 

Bezpieczna, nowoczesna balustrada tarasowa

 

Wykorzystanie proponowanych przez nas produktów jak balustrady w Opolu jest bardzo szeroka i obejmuje nie tylko zastosowanie ich na balkonach czy klatkach schodowych. Bardzo często wykorzystywane są w nowoczesnych galeriach, w ciągach komunikacyjnych lub w przypadku nowoczesnych tarasów np. nad garażem lub na samym szczycie budynku. Taka balustrada szklana na tarasie jest bezpieczna z uwagi na proces laminowania i odporna na czynniki zewnętrzne. Na tarasy polecamy wersje całoszklane, które montowane są w ukrytych profilach aluminiowych lub na rotulach. Jest to model AV-20 oraz AV-50. Zachęcamy do przeglądania wszystkich naszych realizacji na balustrady Opole od Salgat.