Balustrady Wrocław

 

Jeżeli jesteś z miejscowości Wrocław lub okolice to w wybranych lokalizacjach tej pięknej miejscowości znajdziesz nasze realizacje na balustrady szklane oraz aluminiowo-szklane. Podczas długoletniej działalności naszej firmy, mieliśmy przyjemność pracować - projektować, produkować i montować balustrady zarówno dla osób prywatnych jak również dla deweloperów oraz firm - realizacje w biurowcach.

 

W przypadku klientów prywatnych były to głównie balustrady tarasowe szklane ze słupkami aluminiowymi lub bez widocznych słupków, montowane na rotule lub za pomocą dedykowanego systemu. Dysonujemy modelami balustrad całoszklanych, które można stosować bez pochwytu lub z subtelnym i nowoczesnym pochwytem aluminiowym.

 

Balustrady szklane Wrocław

 

Dla deweloperów z Wrocławia realizowaliśmy głównie balustrady balkonowe szklane oraz balustrady schodowe jak zaprezentowane w galerii na niniejszej podstronie. Tego typu realizacje prowadzimy z powodzeniem we wszelkiego rodzaju biurowcach we Wrocławiu. Jako producent balustrad szklanych Wrocław SALGAT możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz rzetelną realizację. Proces realizacji rozpoczynamy od niezobowiązującej wyceny, która jest poprzedzona darmowym pomiarem na wskazanej przez Państwa inwestycji.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Uzyskają Państwo wszelkie odpowiedni na pytania dotyczace zastosowania najlepszej formy balustrady oraz samej realizacji jak i warunków cenowych.

 

Balustrady Wrocław Cennik

 

Z uwagi na fakt, że realizacje balustrad są w 100% indywidualne - zależne od wielu czynników jak wielkość inwestycji, dobór technologii realizacji, dobór finalnego modelu balustrady, ustalenia indywidualne w celu poznania cennika zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży - dane poniżej. Cennik balustrad ustalany jest pod konkretne zlecenie.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatny pomiar
i wycenę na Twojej inwestycji.

Dział sprzedaży / wyceny / pomiary

506 911 848

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat / Księgowość

508 865 266

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Podaj dane i zamów kontakt

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALGAT Kamil Czarniecki Stanisława Lema 8 19-400 Olecko NIP 8471465004, na potrzeby realizacji powyższego zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) oraz Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE 2016 L 119).