Firma SALGAT

Firma Salgat działa na rynku od wielu lat, specjalizując się w produkcji profesjonalnych konstrukcjach aluminiowych. Głównym filarem działalności firmy jest zabudowa tarasów w postaci pergoli, zadaszeń szklanych czy kompleksowo – oranżerii.
    

Dzięki zastosowaniu rozwiązań automatycznych, nasze produkty cechuje doskonała trwałość, nowoczesna estetyka oraz funkcjonalność. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały w atrakcyjnych cenach.
Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, jak również firmy deweloperskie, restauracje czy przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.
    

Salgat to solidny partner, który oferuje wysokiej klasy asortyment, kompetentne doradztwo oraz obsługę.

Etapy

Realizacji projektu

Etap 1
Kontakt z naszym specjalistą

 

Na podstawie przesłanych wymiarów oraz przeprowadzonego wywiadu na drodze telefonicznej bądź mailowej, dokonujemy bezpłatnie, wstępnej wyceny oraz odpowiadamy na Państwa pytania.

Etap 2
Spotkanie

 

W momencie, gdy przedstawione warunki spełnią oczekiwania, aranżujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów realizacji zlecenia. W miejscu przyszłej inwestycji, przeprowadzamy dokładne pomiary potrzebne do ostatecznej wyceny. Po akceptacji ustaleń, podpisujemy umowę.

Etap 3
Realizacja zlecenia

 

Etap realizacji rozpoczynamy od przygotowania materiałów (docinanie, malowanie itp.). Po dokładnym sprawdzeniu oraz skompletowaniu wszystkich komponentów, ustalamy dogodny termin montażu. W kolejnym kroku dostarczamy materiał na miejsce przyszłej inwestycji i przechodzimy do realizacji zlecenia.

Etap 4
Obsługa posprzedażowa

 

Oferujemy serwis oraz gwarancję na produkty i usługi naszej firmy. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.