Zabudowa tarasu z poliwęglanu

Dostępne, obecne rozwiązania pozwalają tworzyć nawet najbardziej skomplikowane zabudowy tarasu z poliwęglanu. W takich konstrukcjach ściany boczne w systemie stałym lub przesuwnym są z wytrzymałego i bezpiecznego szkła a dach – zadaszenie z poliwęglanu. Wspomniany wcześniej materiał jest dostępny w formie płaskiej – litej oraz komorowej – poliwęglan komorowy. Zabudowa tarasu z poliwęglanu gdzie dach jest wykonany właśnie z tego materiału jest o wiele bardziej odporny od samego szkła na uszkodzenia mechaniczne jak w przypadku np. mocnego gradobicia.

 

Polecamy więc zastosowanie takiego materiału, które będzie gwarantować należytą wytrzymałość. Ściany zabudowy w takim tarasie najlepiej zrealizować ze szkła budowlanego – bardzo odpornego a przy tym zachowującego swój naturalny wygląd. Zabudowy tarasów z poliwęglanu polecane są szczególnie do miejsc czy obszarów geograficznych gdzie występują często bardzo niekorzystne warunki pogodowe jak wcześniej wspomniany grad.

 

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje zabudowy tarasu zrealizowanej dla naszych klientów na terenie całej Polski i Europy.

Szklane ściany przesuwne w zabudowie

 

Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia systemu szklanych ścian przesuwnych osadzonych w wytrzymałej konstrukcji aluminiowej. Jest to doskonałe uzupełnienie poliwęglanowego zadaszenia i nieoceniona funkcjonalność. Takie rozwiązania polecamy wszędzie tam gdzie chcemy mieć możliwość stworzenia otwartej przestrzeni tarasu a w razie niepogody – silnych wiatrów czy deszczu zamknąć obszar tarasu przesuwając segmenty ścian.

 

Interesuje Cię zabudowa tarasu z poliwęglanu z opcjonalnym systemem ścian przesuwnych? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Umówimy się na bezpłatny, niezobowiązujący pomiar, który realizujemy na terenie całego kraju. Na miejscu doprecyzujemy wybór finalnej technologii. Wyprodukujemy pod Twoje indywidualne wymagania zabudowę tarasu z poliwęglanu na wymiar.

 

Na stworzony produkt jest gwarancja oraz oferujemy również serwis pogwarancyjny – 100% bezpieczeństwa.