Nowoczesne Zadaszenia Tarasów

Stosując najnowsze technologie jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości nowoczesne zadaszenia tarasów z takich materiałów jak szkło, aluminium, poliwęglan. Kompleksowo realizujemy zlecenia poczawszy od bezpłatnego, niezobowiązującego pomiaru na inwestycji wraz z wyceną, poprzez produkcję z najwyższej jakości komponentów, profesjonalny montaż wyspecjalizowaną ekipą doświadczonych specjalistów aż na serwisie pogwarancyjnym kończąc.

Nowoczesne zadaszenie tarasu z tyłu domu jednorodzinnego. Parametry techniczne konstrukcji: kolor profili szary / konstrukcja zadaszenia jako poliwęglan dymiony. Cechą charakterystyczną jest duża głębokość dzieki możliwości produkcji na wymiar. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Poznań.

Zadaszenia tarasu z markizą elektryczną

 

Kolejną, bardzo ciekawą inwestycją jaką realizowaliśmy jest bardzo obszerne zadaszenie tarasu na wymiar w kolorze grafit. Zastosowany materiał to poliwęglan dymiony w kolorze brąz, idealnie pasujący do budynku oraz płytek tarasowych znajdujących się na inwestycji. Dodatkowo inwestor zamówił markizę elektryczną montowaną od dołu. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Gorzów Wielkopolski.

Zadaszenie tarasu w domu w kolorze brązowym. Pokrycie dachowe tarasu wykonano z hartowanego szkła bezpiecznego, bezbarwnego. Całość kolorystycznie pasuje do elewacji budynku i elementów dodatkowych jak rolet zewnętrznych czy kutych balustrad tarasu. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Kraków.

Nowoczesne zadaszenie tarasu w domu jednorodzinnym w połączeniu z aluminiowo-szklanymi balustradami stworzyło bardzo ciekawy i funkcjonalny projekt. Dodatkowo zastosowane balustrady stanowią skuteczną osłonę przeciw wiatrową. Cała konstrukcja aluminiowa w klasycznym kolorze brąz natomiast szkło zastosowano w kolorze grafit. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Milicz.

Zadaszenie tarasu projekt konstrukcji w kolorze grafit, szkło bezpieczne, hartowane również w kolorze grafit dzieki czamu sam projekt jest bardzo stylowy i nowoczesny. Doskonale pasuje do otaczającej przestrzeni. Zadaszenia balkonowe sprawdzają się nie tylko w domach ale i mieszkaniach. Poniższy przykład zadaszenia jest również idealną metodą na zadaszenia szklane balkonów gdzie wykorzystuje się dosłownie takie same technologie tylko w odpowiednio mniejszej skali. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Legnica

Zadaszenia z markizą

 

Niezwykły projekt zadaszenia tarasu, w którym projekt zakłada zastosowanie całej konstrukcji w kolorze białym natomiast szkło jest bezbarwne. Dzieki takiej kompozycji całość posiada wizualnie delikatną, subtelną formę. Dodatkowo pod spodem zadaszenia szklanego można rozciągnąć materiałową, rozwijaną markizę, która oferuje dodatkową osłonę w bardzo słoneczne, gorące dni. Miejsce realizacji zadaszenia tarasu Zielona Góra.

Bardzo ciekawa realizacja łączona na inwestycji w budynku usługowym. Cały projekt składał się z nietypowego. nowoczesnego zadaszenie trójkątnego, balustradę aluminiowo-szklaną z modelu AV-20, portfenetr na rotulach, oraz daszek na odciągach nad drzwiami wejściowymi. Miejsce realizacji wszystkich elementów a w tym głównie nietypowego na zadaszenie tarasu Opole.

Inwestycje naszych zadowolonych klientów

Jak widać nowoczesne zadaszenie balkonowe oraz tarasu można wykonać na wiele sposobów i konfiguracji. Dostępna gama kolorystyczna pozwala kreować najrozmaitsze projekty dopasowane funkcjonalnie i stylistycznie do potrzeb i upodobań każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży - wycen i pomiarów w celu umówienia się na bezpłatny pomiar zadaszenia aluminiowo-szklanego na Państwa taras czy balkon.