Zadaszenia tarasu na wymiar

Proponowane przez nas systemy i konstrukcje aluminiowo-szklane, których produkcję doskonalimy od lat pozwala nam realizować dla Państwa nawet najbardziej złożone i nietypowe projekty. Proces realizcji rozpoczynamy od wizytu na Państwa inwestycji oraz od bezpłatnego, niezobowiązującego pomiaru. Na wizycie pomiarowej ustalamy przede wszystkim zakres prez, powierzchnię zadaszenia, wymiary, kształt, kolorystykę dopasowaną do elewacji budynku czy dachu oraz elementy dodatkowe jak np. elektryczne markizy. Po pomiarach i wszystkich ustaleniach oraz niezbędnych formalnościach przechodzimy do procesu produkcji niezbędnych elementów konstrukcyjnych. System aluminiowo-szklany pod zadaszenie Państwa tarasu czy balkonu produkowany jest z bardzo wysokiej jakości profili aluminiowych, które malowane są proszkowo na wskazany kolor z palety RAL. Kolejnym etapem jest transport i profesjonalny montaż zadaszenia tarasu przez naszych wyspecjalizowanych fachowców.

 

Producent zadaszeń szklanych balkonów

Poza produkcją nowoczesnych, aluminiowo-szklanych zadaszeń na taras kompleksowo realizujemy projekty na zadaszenia szklane balkonów. Dzięki weloletniemu doświadczeniu z powodzeniem realizujemy nawet tak nietypowe zlecenia jak produkcja małych zadaszeń balkonów. Zadaszenia produkowane są z wykorzystaniem bezpiecznego, specjalnego szkła.

 

Pomiar i wycena są całkowicie darmowe. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia niezobowiązującej wizyty na Państwa inwestycji.

Sprawdź pozostałe nasze realizacje

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatny pomiar
i wycenę na Twojej inwestycji.

Dział sprzedaży / wyceny / pomiary

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat / Księgowość

508 865 266

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Podaj dane i zamów kontakt

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALGAT Kamil Czarniecki Stanisława Lema 8 19-400 Olecko NIP 8471465004, na potrzeby realizacji powyższego zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) oraz Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE 2016 L 119).