Zadaszenia tarasu na wymiar

 

Proponowane przez nas systemy i konstrukcje aluminiowo-szklane, których produkcję doskonalimy od lat pozwala nam realizować dla Państwa nawet najbardziej złożone i nietypowe projekty. Proces realizacji rozpoczynamy od wizyty na Państwa inwestycji oraz od bezpłatnego, niezobowiązującego pomiaru. Na wizycie pomiarowej ustalamy przede wszystkim zakres prac, powierzchnię zadaszenia, wymiary, kształt, kolorystykę dopasowaną do elewacji budynku czy dachu oraz elementy dodatkowe jak np. elektryczne markizy. Po pomiarach i wszystkich ustaleniach oraz niezbędnych formalnościach przechodzimy do procesu produkcji niezbędnych elementów konstrukcyjnych. System aluminiowo-szklany pod zadaszenie Państwa tarasu czy balkonu produkowany jest z bardzo wysokiej jakości profili aluminiowych, które malowane są proszkowo na wskazany kolor z palety RAL. Kolejnym etapem jest transport i profesjonalny montaż zadaszenia tarasu przez naszych wyspecjalizowanych fachowców.

 

Producent zadaszeń szklanych balkonów

 

Poza produkcją nowoczesnych, aluminiowo-szklanych zadaszeń na taras kompleksowo realizujemy projekty na zadaszenia szklane balkonów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem realizujemy nawet tak nietypowe zlecenia jak produkcja małych zadaszeń balkonów. Zadaszenia produkowane są z wykorzystaniem bezpiecznego, specjalnego szkła.

 

Pomiar i wycena są całkowicie darmowe. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia niezobowiązującej wizyty na Państwa inwestycji.

Sprawdź pozostałe nasze realizacje