Zadaszenia tarasu Poznań

 

Poniżej prezentujemy Państwu jedną z wielu realizacji zrealizowanych na terenie Poznania i terenów - miejscowości ościennych. W ramach realizacji zaprojektowane zostało zadaszenie tarasu z tyłu domu jednorodzinnego. Parametry techniczne konstrukcji: kolor profili szary / konstrukcja zadaszenia jako poliwęglan dymiony. Cechą charakterystyczną jest duża głębokość dzięki możliwości produkcji na wymiar.

 

Cechą charakterystyczną jest zwiększona głębokość zadaszenia tarasu. Kolor konstrukcji aluminiowej zadaszenia został ustalony na inwestycji i dopasowany do koloru dachu oraz elementów dekoracyjnych na elewacji budynku. Dzięki temu cały dom jak i zadaszenie tarasu w domu jednorodzinnym tworzy jednolitą, spójną i estetyczną koncepcję. Dzięki temu powstało rewelacyjne miejsce na długie przesiadywanie na tarasie pod zadaszeniem. Wpisując w wyszukiwarce zadaszenie tarasu Poznań z pewnością natraficie na wybrane nasze realizacji.

Dodatkowo w Poznaniu i okoicach realizowaliśmy kompleksowo projekty takie jak zabudowy szklane tarasu - więcej informacji znajdą Państwo w dziale "Zabudowy Tarasu Aluminiowo Szklane". Do produkcji zarówno zadaszeń jak i zabudowy tarasu wykorzystywane są bardzo dobrej jakości profile aluminiowe, malowane proszkowo na wskazany przez Państwa kolor z palety RAL. Dokładna obróbka profili i profesjonalny montaż wyspecjalizowaną kadrą gwarantuje bezproblemowe użytkowanie takiego zadaszenia przez długie lata. Wykonania na zadaszenia tarasu Poznań i innych miast są realizowane zawsze terminowo. Zachęcamy do kontaktu.

 

Dodatkowo będac bezpośrednim producentem zarówno elementów konstrukcyjnych (aluminiowych) jak i elementów szklanych - dach szklany, balustrady szklane jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną, konkurencyjną cenę przy zachowaniu bardzo dobrej jakości finalnego produktu.

 

Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami i ustal dzień w 100% darmowego pomiaru. W tym dniu doradzimy Państwu w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań dostosowanych do Państwa inwestycji - domu czy firmy. Pomiar jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny.

 

Zapraszamy do kontaktu :)

Sprawdź pozostałe nasze realizacje

Zadaszenia tarasów w Poznaniu

 

Już wielokrotnie mieliśmy okazję realizować najróżniejsze projekty zadaszeń tarasów na terenie Poznania i okolic. Najczęściej wybieraną opcją jest oczywiście połączenie aluminium i szkła. Takie rozwiązanie gwarantuje solidną, bezproblemową w użytkowaniu konstrukcję, która będzie nam służyć na długie lata. Zadaszenia tarasu zrealizowane w miejscowości Poznań najczęściej realizowane są w kolorystyce szarej – profile aluminiowe malowane są na wskazany kolor palety RAL. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły jest doceniana przez klientów z całej Polski a w tym oczywiście przez mieszkańców Poznania. Każdy projekt jest indywidualny i konieczne jest indywidualne podejście.

 

Nowoczesne zadaszenie szklane na wymiar

 

Produkujemy nowoczesne rozwiązania zadaszeń nad tarasy i balkony na wymiar. Jako producent konstrukcji aluminiowo-szklanych mamy możliwość dostosowania finalnego produktu pod Państwa konkretne wymagania. Do Państwa dyspozycji oddajemy najlepszych fachowców w zakresie pomiarów oraz montażu. Podczas realizacji zadaszeń szklanych na wymiar dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Wybrane realizacje zadaszeń w Poznaniu zrealizowaliśmy z dodatkową markizą elektryczną, która chroni w upalne dni. Taka dodatkowa ochrona jest nie tylko przed nadmiernym słońcem ale i ciepłem.

 

Cennik zadaszeń szklanych

 

Z uwagi na fakt, że każdy projekt jest indywidualny pod wieloma względami ostateczną cenę podajemy po pomiarach. Wstępnych pomiarów mogą Państwo dokonać we własnym zakresie. W tym celu najlepiej proszę o kontakt z naszym działem sprzedaży aby uzyskać informację, jak poprawnie zmierzyć powierzchnię na zadaszenie. Po otrzymaniu od Państwa wymiarów będziemy mogli przedstawić wycenę zadaszenia. Pragniemy też poinformować, że oferujemy atrakcyjne rabaty na realizacje zadaszeń w przypadku wyboru kompleksowej oferty np. z dodatkiem markiz elektrycznych czy balustrad tarasowych. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem wycen telefonicznie lub poprzez formularz dostępny poniżej.