Zadaszenia tarasu z poliwęglanu

Sporą częścią realizacji zleceń na terenie całej Polski i Europy są właśnie zadaszenia tarasu z poliwęglanu. Jest to materiał bardzo odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych - atmosferycznych. Wyróżniamy kilka podstawowych form poliwęglanu a mianowicie poliwęglan lity i poliwęglan komorowy. Przy realizacji zlecenia zawsze indywidualnie pod każdy projekt dobieramy finalnie wersje komponentów, jakie będą stosowane przy realizacji.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu

 

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje na zadaszenie tarasu z poliwęglanu. Konstrukcja wykonana jest z solidnych profili aluminiowych, malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Samo zadaszenie jest z poliwęglanu – płyt litych – płaskich lub komorowych. Wybór ostatecznej technologii jest podejmowany po pomiarach. Jako producent zadaszeń szklanych i z poliwęglanu dajemy Państwu wybór odnośnie finalnego zastosowania danego materiału – czy naturalne szkło czy płyty poliwęglanowe, które charakteryzują się znacznie większa odpornością. Zapoznaj się z poniższymi, wybranymi realizacjami dla naszych klientów.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu opinie

 

Wszyscy klienci naszej firmy są zachwyceni posiadaniem wersji tarasu z poliwęglanu. Ich opinie jednoznacznie mówią, że był to dobry wybór i inwestycja. Na uwagę zasługuje też dokładna realizacja, którą poprzedza pomiar konstrukcji zadaszenia. W swoich opiniach klienci jednoznacznie stwierdzają, że taras z zadaszeniem z poliwęglanu jest nie tylko nowoczesny, piękny ale też bardzo praktyczny. Część klientów dodatkowo decyduje się na opcjonalne markizy montowane tuż pod samym dachem z poliwęglanu. Daje to dodatkową ochronę przed słońcem w przypadku bardzo słonecznych dni. Najważniejsza jest dla nas Państwa opinia dlatego też zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, gwarantujemy, że na pewno będą Państwo zadowoleni.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu litego czy komorowego?

 

Podczas darmowych pomiarów na Państwa inwestycji dokonujemy rozeznania w otoczeniu, panujących warunków i Państwa oczekiwań. Po takim wstępnym „wywiadzie” i pomiarach dobieramy najlepsza technologię. Wybieramy wtedy czy zadaszenie tarasu zrealizujemy z poliwęglanu litego czy komorowego. Każdy ma nieco inne właściwości i inne zastosowanie. Nie można tego określić bez wizyty i pierwszych pomiarów. Dlatego też jeżeli chcą Państwo u siebie zamontować tego typu taras to zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży naszej firmy – telefonicznie lub mailowo. Można też w poniższym formularzu pozostawić dane – wypełnić formularz i wysłać.