Zadaszenie tarasu Opole

Długoletnie doświadczenie w realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów w skład których wchodzi trójkątne zadaszenie szklane tarasu wzmocnione solidną konstrukcją w połączeniu z balustradą szklaną AV-20. Zlecenie zostało zrealizowane w budynku usługowym. Nowoczesne, trójkątne zadaszenie tarasu przyciąga uwagę. Dodatkowo w skład realizacji jaką mieliśmy przyjemność przeprowadzać wchodził portfenetr na rotulach, oraz daszek na odciągach nad drzwiami wejściowymi.

 

Jak widać inwestor dobrał odpowiednią, pasującą - delikatnie kontrastującą z elewacją konstrukcję aluminiową zadaszenia oraz pochwytu na balustradzie szklanej. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju kolorów szkła w tego typu inwestycjach.

 

Całe przedsięwzięcie poprzedzone zostało dojazdem na miejsce inwestycji, bezpłatny, niezobowiązujący pomiar oraz darmową usługę doradczą w zakresie doboru najlepszych i optymalnych rozwiązań dla tego typu budynku i założeń, jakie miały zostać spełnione.

Trójkątne zadaszenie

 

Często bywa tak, że standardowe rozwiązania nie są możliwe do zastosowania lub realizacja takiego zlecenia i sam efekt końcowy nie będzie tak efektowny jak zrealizowanie w pełni nietypowego zadaszenia na wymiar jakimi są trójkątne zadaszenia. W większości przypadków, w szczególności w domach prywatnych gdzie kształt tarasu ma przeważnie kształt prostokątny lub kwadratowy stosuje się standardowe rozwiązania, które doskonale spełniają swoją funkcjonalność. Realizacje w takich miejscowości jak Opole, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Kraków i wielu innych miejscowościach dostępne są w zakładce galeria realizacji na naszej stronie. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z róznych lokalizacji na zadaszenie szklane tarasu dla domów prywatnych.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatny pomiar
i wycenę na Twojej inwestycji.

Dział sprzedaży / wyceny / pomiary

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat / Księgowość

508 865 266

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Podaj dane i zamów kontakt

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALGAT Kamil Czarniecki Stanisława Lema 8 19-400 Olecko NIP 8471465004, na potrzeby realizacji powyższego zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) oraz Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE 2016 L 119).