Zadaszenie tarasu Opole

 

Długoletnie doświadczenie w realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów w skład których wchodzi trójkątne zadaszenie szklane tarasu wzmocnione solidną konstrukcją w połączeniu z balustradą szklaną AV-20. Zlecenie zostało zrealizowane w budynku usługowym. Nowoczesne, trójkątne zadaszenie tarasu przyciąga uwagę. Dodatkowo w skład realizacji jaką mieliśmy przyjemność przeprowadzać wchodził portfenetr na rotulach, oraz daszek na odciągach nad drzwiami wejściowymi.

 

Jak widać inwestor dobrał odpowiednią, pasującą - delikatnie kontrastującą z elewacją konstrukcję aluminiową zadaszenia oraz pochwytu na balustradzie szklanej. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju kolorów szkła w tego typu inwestycjach.

 

Całe przedsięwzięcie poprzedzone zostało dojazdem na miejsce inwestycji, bezpłatny, niezobowiązujący pomiar oraz darmową usługę doradczą w zakresie doboru najlepszych i optymalnych rozwiązań dla tego typu budynku i założeń, jakie miały zostać spełnione.

Trójkątne zadaszenie

 

Często bywa tak, że standardowe rozwiązania nie są możliwe do zastosowania lub realizacja takiego zlecenia i sam efekt końcowy nie będzie tak efektowny jak zrealizowanie w pełni nietypowego zadaszenia na wymiar jakimi są trójkątne zadaszenia. W większości przypadków, w szczególności w domach prywatnych gdzie kształt tarasu ma przeważnie kształt prostokątny lub kwadratowy stosuje się standardowe rozwiązania, które doskonale spełniają swoją funkcjonalność. Realizacje w takich miejscowości jak Opole, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Kraków i wielu innych miejscowościach dostępne są w zakładce galeria realizacji na naszej stronie. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z róznych lokalizacji na zadaszenie szklane tarasu dla domów prywatnych.