Zadaszenia tarasów Ślask

Nowoczesny wygląd tarasu możliwy jest nie tylko poprzez piękne i efektowne dodatki ale również dzięki odpowiedniemu zadaszeniu. Jako producent i firma specjalizująca się w realizacjach tego typu nasze zadaszenia tarasów realizujemy na cały Śląsk głównie w miejscowościach i obrzeżach miast jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała i wielu innych. Śląsk jest dla nas miejscem szczególnym dlatego włąśnie na śląsku otworzyliśmy nasz drugi oddział firmy Salgat.

Nowoczesne i praktyczne konstrukcje zadaszeń

 

Jesteśmy zdania, że nie tylko wygląd się liczy ale również funkcjonalność i wszelkie aspekty praktyczne. Produkowane przez nas zadaszenia tarasów na wymiar dla klientów ze Śląska i całej Polski są doceniane ze względu na odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz możliwość idealnego dopasowania do elewacji domu i otoczenia. Jest to możliwe dzięki malowaniu konstrukcji aluminiowych dachów nad taras w kolorystyce udostępnionej w palecie RAL. Szkło stosowane na zadaszenia jest bezpieczne – VSG 8mm. Dodatkowo zachęcamy to stosowania inteligentnych rolet elektrycznych, dzięki którym czas spędzony na tarasie będzie jeszcze przyjemniejszy.

 

Szukając udanych realizacji na zadaszenia tarasu w miejscowości Katowice z pewnością natkniecie się na realizacje naszej firmy. Dbamy o wszelkie detale począwszy od etapu produkcji i na etapie montażu kończąc. Bardzo wielu zadowolonych klientów z Katowic i innych miast śląska postanowiło rozbudować taras o zadaszenie w połączeniu z zabudową aluminiowo-szklaną tarasu przez co powstają niepowtarzalne projekty na szklane tarasy. W takim przypadku możemy spędzać czas wolny na tarasie w dowolnym okresie. Ponadto wprowadziliśmy do oferty systemy ścian szklanych segmentowych – przesuwnych dzięki czemu poszczególne części szklanych ścian zabudowy tarasu można przesuwać tworząc przestrzeń otwartą lub zamkniętą.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym działem sprzedaży. Wszelkie wstępne pomiary oferujemy gratisowo!

Sprawdź pozostałe nasze realizacje